Поліграфія

Все більше слів обзаводяться слівцем-партнером «онлайн»: онлайн-магазин, онлайн-консультація, онлайн-сервіс. А тепер у Вас є можливість скористатися послугами навіть онлайн друкарні! 

Тут Ви знайдете як стандартну поліграфію (візитки, календарі, сертифікати, дипломи, листівки), так і сувенірну фотопродукцію (наприклад, чашки, пазли, фотожурналі). 

Головною «фішкою» онлайн-друкарні є не просто покупка банального, вже готового виробу, а можливість створити його самостійно, так би мовити індивідуально «під себе» і в одиничному екземплярі. Тобто Ви на 100% можете бути впевнені, що ні у кого в цілому світі не знайдеться точно такого виробу, як у Вас! 

Така поліграфічна і сувенірна продукція актуальна як у бізнесі, так і в особистому житті кожного з нас. 

Наприклад, конструктор візиток! Вам потрібні візитки, але Ви – приватний підприємець, і у Вас повно справ, і не хочеться їхати в наш офіс? У Вас безліч своїх ідей про те, як повинні виглядати Ваші візитки? Ви вже ясно собі їх уявляєте? Ось і чудово! До Ваших послуг виготовлення візиток онлайн! 

Або ще, наприклад, сувенірна продукція! 

Думаєте над тим, що подарувати коханим і близьким? Друзям? Колегам? Хочете бути оригінальним і неповторним? Тоді й тут Ви прийшли за адресою! Що більше зможе порадувати бабусю з дідусем, як не сімейне фотожурнал або журнал з фотографіями їхніх дітей і онуків? А як на рахунок подарунка своїй другій половинці у вигляді фотопазлів із зображенням на ньому пам'ятного моменту Вашої історії кохання? Ну а якщо у Вас на носі небудь корпоративне свято, то відмінним подарунком Вашим колегам і партнерам буде кружка з зображенням, наприклад, логотипу Вашої компанії і словами вітання! 

І найголовніше! Ні яких походів по численних магазинах, бутіках, друкарням і пр. Адже час безцінне і краще його витратити з більшою користю для себе! Оформити замовлення можна в перебігу декількох хвилин, і вже повірте для цього Вам не потрібні ніякі особливі навички і досвід. Ми постаралися зробити все максимально зручно, доступно і зрозуміло для кожного з Вас. 

Всі шаблони, які Ви побачите на цьому сайті – поле для Вашої діяльності. Взявши шаблони за основу, Ви можете перетворити їх. Використовуючи сподобався Вам варіант, як старт для творчої діяльності, Ви можете виготовити поліграфію на свій смак, «граючи» зі шрифтами, розташуванням інформації та квітами. Все це Ви теж можете створити по своєму смаку саме так, як Вам хочеться, так, як Ви це бачите. 

Але і це ще не все! Ми зробили наш сервіс ще більш зручним – тепер Ви можете завантажити свій файл з уже готовим макетом продукції та оформити замовлення в нашому магазині. 

Якість пропонованої нами продукції не залишить Вас байдужими, а помірні ціни та оперативні терміни виробництва неодмінно порадують і додадуть впевненості в правильності Вашого вибору. 

Приємних покупок, Друзі!

2013-2021 © Eprint – полиграфія та сувенірка онлайн.
Сайт полиграфии Eprint ›› Печать визиток, календарей, открыток