Категорії

Фото на холсті

Фото на холсті

Давно відомий факт, що в повній мірі створюють затишок саме дрібниці ... не стіл і не диван ... не підлогу і не шпалери ... йдеться про такі елементи інтер'єру як, наприклад, подушки, штори, квіти, картина на стіні .. 

Звичайно все це можна купити в магазині ... але є те, чого купити в звичайному магазині не можна. Наприклад, картину зі своїм зображенням або з фотографією своєї сім'ї, своєї дитини! 

Пропонуємо Вашій увазі друк на полотні з подальшою галерейною натяжкою його на підрамник! Така "картина" прикрасить будь-яке приміщення, підкреслить індивідуальність господарів, буде кожен день радувати око і зберігати спогад про чудном моменті відбитому на цьому фото! 

Стильно, "дорого"​​, красиво! 

Полотно має текстуру тканини, що надає особливого шарму даної фотографії, і робить її схожою на картину! Це прекрасна ідея для оформлення інтер'єру! 

Чи варто говорити про враження, яке справить такий подарунок на рідного і близького Вам людини ?! Повірте, домогтися такої реакції "магазинним" подарунком просто не реально! 

Тому, якщо у Вас на носі День Народження, Весілля, Новосілля або будь-який інший свято Ваш особистий або Ваших друзів і родичів - не зволікайте, приносите радість, красу і затишок в дім! 

Пропонуємо Вам скористатися нашими тематичними шаблонами, які допоможуть прикрасити Ваше фото. Ваше завдання - підібрати хорошу фотографію і вибрати вподобаний шаблон, а ми Вам надамо якісно надруковану на полотні фотографію, оформлену на підрамнику в стилі "картини". 

Не забувайте про дрібниці, адже з них складається життя, і наше завдання зробити її гарніше! 

Вибирайте шаблон і натискайте кнопку "Редагувати шаблон", щоб вставити фотографію і створити свою власну картину!

Вибирайте шаблон і натискайте кнопку "Редагувати шаблон", щоб вставити фотографію та створити власну картину!

2013-2021 © Eprint – полиграфія та сувенірка онлайн.