Категорії

Фотокниги Економ – Весілля

Фотокниги Економ – Весілля

Фотокнига Економ (Фотожурнал)

З тих пір, як в нашому житті щільно засіли цифрові фотокамери, ми – люди, зовсім перестали друкувати свої фото .... зберігаємо їх в електронному вигляді на якому-небудь носії ... 

Зручно? Звичайно так! Місця менше займають, пилу менше збирають ... 

Але ж як приємно дивитися не на екран монітора, а тримати в руках, так би мовити, «живе фото»! Так, це почуття складно порівнювати з тим, яке виникає при перегляді електронних фотографій ... 

В останні роки з'явилася мода на друк фотокниг – адже фотографії можна зберігати красиво! Це безперечно дуже круто, але і в місці з тим дуже дорого ... Далеко не кожен може дозволити собі витратити кілька сотень гривень на одну подібну книгу. Висока вартість даних виробів пов'язана не тільки з використанням дорогих матеріалів і особливою технологією виробництва, але і з високою вартістю роботи дизайнера, який верстає цю саму фотокнигу. 

Альтернативою дорогим фотокниг є Фотожурнал (Фотокнига Економ)!

Фотокнига Эконом фото 1Фотокнига Эконом фото 2Фотокнига Эконом фото 3

Головною перевагою нашої пропозиції є те, що Вам зовсім не треба витрачатися на послуги дизайнера. Мало того, створити Фотожурнал дуже просто в нашому онлайн редакторі, не володіючи спеціальними навичками і без скачування спеціальних програм. 

Ми пропонуємо Вам готові шаблони, які Ви з легкістю можете доповнювати своїми фото. Важливо також відзначити, що в даному редакторі є інструмент авторозташування фотографій, з яким фотожурнал можна зробити реально за кілька хвилин. 

Такий журнал обов'язково порадує Вас своїм змістом і зовнішнім виглядом, він послужить відмінним подарунком як для себе коханого так і для близьких Вам людей! 

Отже, не варто зволікати! Фотографії вже відібрані!?

2013-2021 © Eprint – полиграфія та сувенірка онлайн.