Умови використання

Договір-оферта

Угода в користуванні послугами сайту eprint.com.ua

Ця угода, далі "Угода", укладається між сайтом eprint.com.ua, що мають адресу в мережі Інтернет http://eprint.com.ua, далі "Сайт", і користувачем послуг далі "Покупець", і визначає умови придбання товарів через Сайт.

1.Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем і Сайтом в момент оформлення заказа.Покупатель підтверджує свою згоду з умовами, встановленими цією Угодою, шляхом оформлення замовлення.

1.2. Ця Угода, а також інформація про товар, представлена ​​на Сайті, є публічною офертою.

1.3. До відносин між Покупцем та Інтернет-магазином застосовуються положення ЦК України про роздрібну купівлю-продаж, а також Закон України "Про захист прав споживачів" та інші правові акти, прийняті відповідно до них.

1.4. Покупцем може бути будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти та оплатити замовлений ним товар в порядку та на умовах, установленніx цієї Угоди, на території України.

1.5. Інтернет-магазин залишає за собою право вносити зміни до цієї Угоди.

1.6. Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як воно опубліковано на Сайті і повинно застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.

2. Інформація про товар

2.1. Товар представлений на Сайті через фото-зразки.

2.2. Товар може відрізняться від фото-зразків, але обов'язково буде відповідати характеристикам обраної позиції.

2.3. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією-ціною і описом товару.

2.4. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину може надати (по телефону або електронною поштою) іншу інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару.

2.5. Зазначена на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.

2.6. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій можливості інформує про це Покупця (по телефону або електронною поштою) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.

3. Порядок придбання товару

3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті. Кожен товар може бути замовлений в будь-якій кількості, якщо додатково не вказані будь-які обмеження.

3.2. Після оформлення замовлення на e-mail Покупця приходить лист з підтвердженням замовлення, із зазначенням найменувань вибраних товарів і загальної суми замовлення, що є невід'ємною частиною цієї Угоди.  

4. Доставка і прийом-передача товару

4.1. Доставка товару, замовленого в інтернет-магазині, в узгодженому кількості та асортименті, здійснюється службами доставки або самовивозом.

4.2. Витрати з доставки товару оплачуємо покупець.

4.3. Відправлення та доставка замовленого товару проводиться в обумовлені з Покупцем терміни.

4.4. Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару.

5. Оплата товару

5.1. Способи оплати товару зазначені на Сайті в розділі "Оплата і доставка".

6. Повернення товару

6.1. Покупець має право відмовитися від товару після його отримання в терміні 14 днів. Повернення товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару.

6.2. Покупець не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно Покупцем.

6.3. При відмові Покупця від товару, Інтернет-магазин повертає йому грошову суму, сплачену за товар, за вирахуванням суми витрат Інтернет-магазину, пов'язаних з доставкою товару Покупцю та вивезенням товару від Покупця, не пізніше, ніж через десять днів з дня пред'явлення Покупцем відповідної вимоги.

7. Інше 

7.1. eprint.com.ua залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупиняти або припиняти продаж будь-яких товарів на свій розсуд.

8.РЕКВІЗІТИ ПОСТАЧАЛЬНИКА

Найменування: Інтернет-магазин Eprint.com.ua

2013-2021 © Eprint – полиграфія та сувенірка онлайн.