Категорії

Фотокниги Преміум

Фотокниги Преміум

Фотокниги Преміум  

Однією з найкрасивіших і найбільш презентабельних фотокниг, пропонованих на ринку поліграфії, є фотокнига ПРЕМІУМ рівня. 

Цей поліграфічний виріб відрізняється від інших фотокниг, як способом друку, так і палітуркою. 

Головна перевага такої книги – це сторінки, які повністю відкриваються, утворюючи повний розворот. Таким чином, крім відповідної якості, на виході Ви отримуєте фотографії, не заховані (не затиснуті) корінцем книги. Фотокнига виготовляється поліграфічним методом, має тверду обкладинку, яка також задруковується. 

Тримаючи в руках такий виріб відразу розумієш, що це фотокнига VIP-класу! Яскрава жорстка обкладинка в сукупності з жорсткими сторінками – ідеальне поєднання для "дорогого" та якісного подарунка. Такий виріб буде виглядати вигідно не тільки на звичайних сімейних святах, а й на таких грандіозних торжествах як, наприклад, весілля! 

Головною перевагою нашої пропозиції є те, що Вам не треба витрачати час і кошти на "винахід" необхідного макета для друку фотокниги. Ми пропонуємо Вам вже готові шаблони різних тематик, Ваша задача – доповнити вибраний шаблон своїми фотографіями! 

Повірте, фотокнига ПРЕМІУМ якості - це те, що потрібно кожному, просто не кожен це ще зрозумів;)

Фотокнига Премиум фото 1

Фотокнига може мати до 30 сторінок. Додавати сторіночки можна безпосередньо в онлайн редакторі шаблонів. Для того, щоб зробити замовлення необхідно виконати три простих кроки:

1. Вибрати шаблон фотокниги 

2. Натиснути на кнопку "Редагувати шаблон" 

3. Розставити фотографії, натиснути на кнопку "Готово до друку" та оформити замовлення через корзину.

2013-2021 © Eprint – полиграфія та сувенірка онлайн.