Про нас

Eprint - поліграфія та сувенірна продукція онлайн. 

Беззмінний супутник малого бізнесу! 

Немає такого бізнесу, в якому так чи інакше не використовувалася б поліграфія. Особливо вона затребувана в сфері малого бізнесу. Візитки, настінні і настільні календарі, які прикрашають (справді прикрашають!) cтоли ваших співробітників або йдуть в подарунок діловим партнерам, флаєри, що роздаються на вулицях. Додайте до цього афіші, плакати, листівки, буклети ... Стає ясно, що в світі технологій, де переговори проходять по скайпу, а самі переговорники можуть перебувати по різні сторони океанів, поліграфічна, паперова продукція, що сприяє бізнесу, зовсім не зникла. А навпроти, сучасні технології сприяють її розвитку, спрощуючи і здешевлюючи виробництво, а також даючи можливість кожному бажаючому розкрити свій талант. 

Новизна в звичній справі 

У будь-якій справі є місце творчості, вірно? І мова тут зовсім не про такі професії, як письменство або художню майстерність, які звично вважаються творчими. Щось нове можна привнести в те, що вже стало буденним, на що новий погляд, здавалося б, неможливий. І лише ті, хто не йде второваною дорогою, а шукають нові шляхи, можуть сподіватися на справжнє визнання і справжній успіх. 

Друкарня онлайн 

Отже, ви – приватний підприємець? У вас своя невелика фірма, і вам потрібні візитки у величезній кількості, календарі або буклети? Листівки чи флаєри? Звичайно, потрібні, мідь малий бізнес без поліграфії не обходиться! І ваші візитки повинні бути по-справжньому унікальними і запам'ятовуються? А календарі нехай зображують не який-небудь ідилічний пейзаж, а щось таке, що дійсно врізається в пам'ять? Але все, що ви бачите на полицях магазинів або на екрані монітора при відвідуванні Інтернет-магазину - це все не те? Всі занадто зазвичай і не викликає емоцій, нехай навіть ілюстрації яскраві і соковиті? 

Ви можете скористатися послугою нашого Інтернет-магазину! Чим він відрізняється від всіх інших? Найголовнішим – тут ви самі створюєте той товар, який потім купуєте. Зробити візитку онлайн безкоштовно? Намалювати листівку? Створити сертифікат або диплом, не встаючи з крісла? Ніяких складнощів! У навігації без зусиль розбереться навіть дитина, тому ніщо не відволікатиме вас від створення саме тих візиток і календарів, які малює ваша уява. 

Переваги нашого Інтернет-магазину 

До друкарні, де друкуються ваші візитки, календарі або будь-яка інша поліграфія, потрібно їхати, а у підприємця, як правило, часу і на сім'ю-то залишається не так багато, як хотілося б. У друкарні потрібно обговорювати зовнішній вигляд виробу з майстром, а у вас з ним може виявитися зовсім різне бачення питання. Творчі люди такі ... Можуть зрозуміти вас по-своєму і зробити не зовсім те, що ви хочете. Або зовсім не те. Ні, звичайно, ви можете замовити йому розробку дизайну і дати чітке завдання, але взятися за справу самому таки буде куди надійніше. 

І приємніше! Адже ви можете моделювати, по-справжньому насолоджуючись процесом, не тільки візитки! Листівки, сертифікати, дипломи та календарі онлайн - шаблони для всіх цих видів поліграфії ви знайдете на сторінках нашого сайту! Можете скористатися наявним набором функцій і перетворити шаблон в те, що потрібно саме вам, а можете піти ще далі і завантажити вже готовий макет. 

Працюючи з нами, ви не тільки не платите за працю дизайнера і насолоджуєтеся творчим процесом, але й отримуєте по-справжньому якісну поліграфію, яка стане гідним штрихом вашого бізнесу, що розвивається.

2013-2021 © Eprint – полиграфія та сувенірка онлайн.