Категорії

Візитки

Візитки

У приватного підприємця завжди мало часу, а справ завжди багато. Це не тільки укладення договорів, прийом і вивантаження товару, контроль за співробітниками і подібні речі, але і рішення не настільки важливих, але все ж необхідних питань. Наприклад, без візиток жоден підприємець обійтися не може. А їх треба замовити і надрукувати. 

Ми пропонуємо вам новий зручний сервіс – конструктор візиток. Тепер ви можете, не витрачаючи час на поїздку в друкарню і не витрачаючи гроші на роботу дизайнера, зробити візитки онлайн. До чого зводяться ваші дії в цьому випадку? Ви вибираєте шаблон візиток (або завантажуєте свій макет), вносити в шаблон всю необхідну інформацію і відсилаєте результат своїх дій нам, оформлюючи замовлення як звичайно в інтернет-магазині. Ми друкуємо і відправляє вам з кур'єром ваші готові візитки. Ви їх сплачуєте. Все. Погодьтеся, це зручно!

Крім того, зробити візитки онлайн зможе навіть дитина! Навіть людина, що сіла за комп'ютер вчора! На нашому сайті все легко і просто, і ви навіть інтуїтивно можете відчути, що треба робити.

2013-2021 © Eprint – полиграфія та сувенірка онлайн.