Категорії

Пазли на замовлення

Пазли на замовлення

Серед безлічі різноманітних сувенірів, які пропонує ринок поліграфії, особливе місце займає друк на пазлах

Пазли були винайдені дуже давно (далекий 1761), та їх актуальність з роками тільки зросла. А останнім часом набули популярності фотопазли. Хто б міг подумати, ще пару років тому ми і мріяти не могли про те, щоб побачити пазл з фото своєї дитини! 

Пазл – це дуже цікава головоломка, він з легкістю скрасить дозвілля, як дорослого, так і малюка. Адже як здорово можна провести час родиною, складаючи воєдино дрібні запчастини однієї великої сімейної фотографії. За таким заняттям час пролетить блискавично, подарувавши масу задоволення всім членам Вашої родини. Крім усього іншого, збирання пазлів - це дуже корисне заняття для діток. 

Роздрукувавши в подарунок дитині пазл з його любимо мультиплікаційним героєм, Ви надовго захопить його цією забавною грою. Складаючи пазли, дітки розвивають дрібну моторику, логічне мислення, також це сприяє розвитку пам'яті та уважності в цілому. Це чудове заняття для кожного! 

Слід відзначити і те, що фотопазл, як презент, справить належне враження і на Ваших партнерів, і на колег по бізнесу. Такий подарунок виконає роль відмінного рекламного продукту – свіжо, цікаво і, як наслідок, безпрограшно. 

Ми пропонуємо Вам пазли різних розмірів і різного змісту. Залежно від розміру і форми пазла буде змінюватися кількість його деталей. Серед запропонованих нами шаблонів Ви знайдете безліч цікавих ідей для свого подарунка і, доповнивши його своїм фото або картинкою, зробите презент унікальним! 

Радуйте колег, даруєте радість рідним і близьким – замовляйте друк пазлів у нас! 

Ми друкуємо фотопазли в Києві, але за допомогою послуг транспортних компаній відправимо Вам замовлення в будь-яке місто України.

2013-2021 © Eprint – полиграфія та сувенірка онлайн.