Категорії

Друк на чашках

Друк на чашках

Багато хто з нас люблять дарувати подарунки навіть більше, ніж їх отримувати. І це не дивно, адже як чудово бачити здивування, радість і захват, в очах близької людини. 

На щастя, ми живемо в той час, коли є можливість не просто купити пересічну штучку на полиці магазину, а виготовити унікальний індивідуальний подарунок, який за допомогою оригінального зображення, в необхідний момент нагадає про дорогий і пам'ятний момент з Вашого життя або про рідну людину, і залежно від змісту, налаштує на романтичний лад або, навпаки, на серйозний робочий процес.

Друк на чашках придбала свою популярність вже багато років тому і до сих пір не втратила актуальності. Це один з найбільш універсальних видів сувенірної продукції. 

Чашки з фото або будь-яким іншим малюнком – це тип подарунка, який може виконувати завдання, як рекламного носія, так і просто радувати око як елемент Вашого робочого столу або домашнього затишку. 

Головною перевагою друку на кружках є затребуваність подібного подарунка. Адже чашка, навіть більше того – улюблена чашка, є у кожної людини як вдома, так і на роботі, і вона необхідна людям, не залежно від їх віку та займаної посади :-). 

Немало важливий той факт, що чашка, на відміну від будь-якого іншого сувеніра, використовується в перебігу дня далеко не один раз. Саме це робить Ваш подарунок особливо цінним. Адже чашка чаю або кави в подібній «святкової» посуді буде значно смачніше, і не сумнівайтеся в цьому ;). 

Якщо Ви маєте намір подарувати кружку з індивідуальним зображенням своїм клієнтам або партнерам – це чудова ідея! Такий подарунок не просто порадує адресата, а й буде відмінним рекламним ходом. Адже логотип Вашої компанії зможе регулярно нагадувати адресату про пропоновані Вами послуги або товари. Повірте, це безпрограшний корпоративний подарунок! 

Але варто нанести кілька душевних рядків і / або фото на чашку – як цей звичайний побутовий предмет перетворитися на найдорожчий і серцевий подарунок для Ваших рідних і близьких. 

Таким чином, подібний презент нікого не залишить байдужим! 

Загалом, Ви не дарма опинилися на нашій сторінці, не варто роздумувати – потрібно діяти! 

2013-2021 © Eprint – полиграфія та сувенірка онлайн.