Категорії

Чашка з ім'ям та фото

Чашка з ім'ям та фото

Думаєте, що подарувати партнерам? Клієнтам? Колегам? Ламаєте голову над вигадуванням оригінального подарунка для рідних і близьких? 

Батьків? Друзів? Дітей? 

Хочете порадувати кохану / улюблену душевним і романтичним подарунком? 

Тоді Ви прийшли за адресою! 

Чашка з індивідуальним зображення (логотип, корпоративний слоган, фото, картинка, привітання та інше) – це універсальний і безпрограшний варіант подарунка! І не важливо, з якого приводу Ви хочете дарувати цей презент: будь то 8 Березня або 23 Лютого, Новий Рік або День Народження, професійне свято або бізнес ... Така чашка сподобається завжди і кожному! 

Адже за чашкою чаю або кави людина зможе насолодитися близької серцю фотографією, теплими словами чи черговий раз згадає про свого надійного і уважного партнера! Такий подарунок прикрасить інтер'єр Вашої кухні як вдома, так і в офісі, «посміхнеться» і подарує гарний настрій! У нас в магазині Ви знайдете шаблони для будь-якої з перерахованих категорій. 

Вибравши вподобаний Вам шаблон – доповніть його своїм фото або словами привітання та надсилайте замовлення в роботу. Це займе у Вас всього кілька хвилин часу, а подарунок у результаті ще багато років буде радувати свого адресата! Визначилися?! Тоді тисніть кнопку «РЕДАГУВАТИ ШАБЛОН»!

2013-2021 © Eprint – полиграфія та сувенірка онлайн.